Розсіяний склероз

Категорія: Аутоімунні захворювання. Автор: admin

Share Button

Немає необхідності перераховувати причини розвитку даної патології, висунуті rasseynuy skleroz офіційною медициною. При бажанні їх легко можна знайти. Але всі вони далекі від справжньої причини виникнення та розвитку цієї хвороби. Виходячи з офіційних причин, розсіяний склероз вважається невиліковним захворюванням. Ще в 60 -70 роки минулого століття дослідники токсоплазмозу звернули увагу, що РС може бути токсоплазмозного походження. Вдалося виділяти токсоплазми з крові і спинномозкової рідини цих хворих. Лікування їх протитоксоплазмозними засобами давали явне поліпшення в їх стані. Але необхідно сказати, що лікування було направлено на знищення паразитів, які перебувають в крові хворих. Воно ніяк не могло вплинути на паразитів в формі псевдоцист і, тим більше, в формі цист. Також таке лікування не могло впливати на аутоімунні і аутоаллергічні процеси, які є одними з основних ланок у розвитку цієї патології. Щоб не пояснювати не всім зрозумілі тонкощі розвитку РС, буде доцільніше привести приклад лікування хворого.
1. Хвора 30 років. Страждає від РС десять років. Будучи школяркою з 16 років часом відчувала слабкість в ногах. Але особливої ​​уваги на це не звертала. У 19 років вийшла заміж, народила дитину і незабаром зрозуміла, що їй дійсно відмовляють ноги. Був діагностований РС і призначено загальноприйняте лікування. Однак стан продовжував погіршуватися і пересуватися самостійно вже не могла. Довелося пересісти в коляску. Незабаром з’явилися запори по два-три тижні, потім з’явилося нетримання сечі. Тобто в процес залучилися тазові органи. Надалі стали відмовляти м’язи спини, а потім шиї. Порушилася мова. Самостійно не могла навіть їсти. У такому стані, через 10 років після початку захворювання мені довелося братися за лікування цієї хворої. Застосував їй ін’єкції білково-жовточної суміші курячого яйця і повноцінне інтенсивне протитоксоплазмозне лікування. Спочатку відновилася мова, потім робота м’язів шиї, спини. Відновилася робота тазових органів. Лікування з перервами тривало протягом року. Не відновилася повністю тільки функція ніг. Подібних випадків у моїй практиці було кілька. У всіх випадках відновлення починалося з більш пізніх уражень.
2. Жінка 30 років. 4 роки, як відчула слабкість в ногах. Діагностували РС. Незважаючи на проведене лікування, стан неухильно погіршувався. На момент звернення до мене насилу пересувалася (як качка). Жінка розповіла наступний факт: коли їй діагностували РС, то по аналізах виявили і токсоплазмоз. Інфекціоніст призначив протитоксоплазмозное лікування, яке вона проводила паралельно з лікуванням від РС, призначене невропатологом. Після цього, зазначає хвора, в перебігу 3-4 місяців вона не ходила, а “літала”. Їй стало легко і комфортно. Потім стан повернулося до колишнього і пішло повільно, але впевнено зростати погіршення. Призначений мною повноцінне протитоксоплазмозне лікування протягом трьох місяців призвело до повного одужання.

У даному випадку інфекціоніст, абсолютно не розуміючи токсоплазмозу, призначеним лікуванням тільки призупинив розвиток хвороби. Невропатолог, тим більше не розуміючи з чим має справу, забезпечив хворій другу групу інвалідності. Звичайно, були більш скромні успіхи і невдачі. Всі вони стосувалися запущених випадків. Слід визнати, що в своєму розвитку токсоплазмозний процес іноді свої руйнування доводить до незворотних. Але аналізуючи такі випадки з висоти минулих часів, однозначно усвідомлюєш, що сильно недооцінював можливості токсоплазми. Хоча з іного боку, застосований мною підхід до лікування дає незмірно кращі результати. Незважаючи на очевидну результативність цього методу, ніхто в світі його не застосовує. Тим більш, ніким не проводилися навіть елементарні дослідження, щоб визначити глибину і ступінь уражень. Проведення досліджень вкрай необхідно, щоб прояснити ураження на рівні головного, спинного мозку і периферичних нервових структур.

2010 р
Коментарі закриті.

© 2008. Всі права захищено.При використанні матеріалів з сайту, посилання на правовласника(Кривонос В.І.) і джерело запозичення toksoplaz/uk обов'язкове.