Кардіосклероз: офіційні причини розвитку.

Категорія Офіційний погляд на причини кардіосклерозу. Автор: admin

Сучасна медицина про причини розвитку кардіосклерозу
та офіційна методика лікування кардіосклерозу.

У цьому записі коротко описані офіційно визнані причини розвитку кардіосклерозу. Доктора терапевти за цими канонами “лікують” мільйони людей, а самі масово вмирають від серцево-судинних захворювань. Парадокс !? Щоб дізнатися істину, Вам треба перейти на сторінку Реальний погляд на кардіосклероз. Більш детально тема розкрита в книгах.

Розвиток кардіосклерозу відбувається абсолютно у кожного з нас на протязі всього  kardiosklerozжиття – медицина це з’ясувала давно. В середині минулого століття було визначено, що кардіосклероз розвивається, починаючи з 20-25 років. Недавні дослідження виявили кардіосклероз у 10% десятирічних дітей. Як бачимо, темпи омолодження хвороби приголомшливі. Неважко передбачити, що через невеликий проміжок часу кардіосклероз буде розвиватися і у новонароджених.

Що ж таке кардіосклероз? Розглянемо коротко офіційні версії опису і причин виникнення кардіосклерозу.

Згідно Великої Медичної Енциклопедії, кардіосклероз – це розростання в серцевому м’язі сполучної тканини з подальшим перетворенням її в рубцеву тканину. Причин цього процесу називають три:

1. в результаті звуження коронарних артерій порушення кровопостачання серцевого м’яза;

2. міокардит або запальний процес в серцевому м’язі;

3. при скруті серцевої діяльності тривале перерозтягнення гіпертрофованого серцевого м’яза і застою в ньому крові.

Найбільш часто кардіосклероз виникає в результаті склерозу коронарних судин (1).

Види кардіосклерозу за формою ушкодження.

Кардіосклероз буває двох видів: дифузний або осередковий. При дифузному кардіосклерозі поразки міокарда відбувається відносно рівномірно, осередки сполучної тканини розподілені по всьому серцевому м’язі. Зі збільшенням площі сполучної тканини з’являється серцева недостатність, порушення провідності, порушення ритму серця. При кардіосклерозі прискорене серцебиття, аритмичное скорочення серця говорить про порушення провідності і ритму. При задишці, набряках, болях в серці, зниження витривалості до фізичних навантажень фіксують в діагнозі «серцева недостатність». Осередковий кардіосклероз (він же рубцевий) називають, коли м’язова тканина міокарда внаслідок «кисневого голодування» замінюється рубцевої. Вогнищевий кардіосклероз, як правило, це наслідки інфаркту міокарда або рідше запального процесу.

Причини кардіосклерозу.

Кардіосклероз розвивається внаслідок інфаркту міокарда, атеросклерозу, міокардиту і різних міокардіодистрофій. Ці захворювання, в свою чергу, виникають найчастіше через неправильний спосіб життя: переїдання; куріння; вживання алкоголю; гіподинамію (малорухливий спосіб життя) або, навпаки, надмірні фізичні навантаження; постійні емоційні стреси.

Які б не були початкові передумови, основною причиною більшості серцево-судинних патологій, в тому числі кардіосклерозу, є недостатність кровопостачання серцевого м’яза. Одна з причин цього явища – атеросклероз коронарних судин. Згідно Вікіпедії атеросклероз – це хронічне захворювання артерій еластичного і м’язово-еластичного типу …

Лікування кардіосклерозу.

Лікування при кардіосклерозі направлено на усунення проявів основного захворювання, поліпшення метаболічних процесів в міокарді, ліквідацію ознак серцевої недостатності і порушень провідності і ритму. Прояв – це зовсім не причина захворювання. Ось і все.
Якщо причина кардіосклерозу – атеросклероз коронарних судин, слід лікувати згідно Вікіпедії.
Як бачимо, навіть натяку немає на методику відновлення належного функціонування організму для усунення явища кардіосклерозу. Все медикаментозне лікування кардіосклерозу полягає в призначенні стимулюючих і  гиполипидемичних препаратів.
Що ж відбувається насправді? Для початку – приклади лікування кардіосклерозу.

березень 2013
© 2008. Всі права захищено.При використанні матеріалів з сайту, посилання на правовласника(Кривонос В.І.) і джерело запозичення toksoplaz/uk обов'язкове.