Механізм розвитку та принципи лікування токсоплазмозу

Категорія: Токсоплазмозне походження хвороб. Автор: admin

Share Button

— по темі :

— Cхема впливу токсоплазми на організм               — Чому саме токсоплазма?
 
                     Токсоплазма – найпоширеніший серед людей і тварин паразит на планеті. Навіть при незначному зниженні імунітету, її можливості дозволяють проникати і безпечно для себе закріпитися практично в будь-яких клітинах організму людини. Надалі місця ураження організму – це початок розвитку багатьох аутоімунних, серцево-судинних, неврологічних та інших хвороб. Основним доказом паразитарної причини таких хвороб при сучасному примітивному (з точки зору глибини знань процесів, що відбуваються в організмі ) рівні медицини – незмінно позитивні показники застосування специфічного протитоксоплазмозного лікування.

Офіційна медицина каже наступне: “Токсоплазмоз належить до тих захворювань, які не завжди мають потребу в лікуванні”. Справа в тому, що повністю позбутися від токсоплазми практично неможливо: збудник токсоплазмозу і антитіла до нього довічно залишаються в організмі людини. За даними медицини єдиним варіантом повного вліковування від токсоплазмозу – це перші кілька днів після зараження . Ось саме так, не більше і не менше, свідчить сьогоднішня медицина про можливості лікування токсоплазмозу. Чимало мені доводилося зустрічати навіть професорів, які розписуючись у своїй безпорадності, стверджували, що «лікувати токсоплазмоз марно – результату не буде “. Смію стверджувати, що така безвихідь тільки від нерозуміння, що відбувається: повільне, поступове ураження токсоплазмою різних органів людини, яке називають хронічним токсоплазмозом і вважають безпечним і не прогресуючим. Згодом при збільшенні осередка ці ураження в будь-якому органі проявляються функціональними змінами в роботі організму і болючими симптомами та набувають статусу серцево-судинних, аутоімунних, психоневрологічних чи інших захворювань.
Тепер згадаємо, що токсоплазма має 6 шляхів передачі і отримати дозу, яка може викликати захворювання, ми можемо в будь-який момент нашого щоденного життя. Так само в будь-який час при ослабленні імунітету може активізуватися  наша загальна інфікованість токсоплазмою.

Виходить, що якщо не хочеш хворіти, то повинен вміти вирахувати момент, коли заразився і негайно лікувати токсоплазмоз тим, що пропонує сьогодні медицина. Зрозуміло, що це повний нонсенс. Медицина пропонує застосовувати для лікування токсоплазмозу піріметамін (він же дараприм), спіраміцин і деякі інші препарати з сульфаніламідами, які, як повідомляється, ефективні при гострому токсоплазмозі. Згідно зі статистичними даними, в 95% випадків захворювання токсоплазмоз – хронічне. Отже, з кожної тисячі хворих токсоплазмозом 5% з гострим перебігом можуть розраховувати на успіх лікування. Решта 950 чоловік з 1000, які страждають від хронічного токсоплазмозу, для виявлення захворювання змушені чекати больових синдромів та функціональних змін!!!    Пропоноване лікування токсоплазмозу в гострій формі може тільки тимчасово знищити паразитів, які перебувають в формі трофозоітів. І незабаром все знову повертається на свої місця.

Cхема впливу токсоплазми на організм  по різних напрямках  доведена безліччю робіт вчених різних країн на протязі багатьох десятиліть. Надалі ці напрямки будемо називати факторами.  Мною ці фактори тільки проаналізовані і зведені до однієї схеми. Вони завжди в різних ступенях вираженості розвиваються при токсоплазмозних процесах.  В сучасному лікуванні токсоплазмозу усунення їх навіть не передбачається. Якщо бути відвертим, то багато фахівців про них навіть  не підозрюють. Хто знає про ці фактори, то у них навіть в думках не виникає, що вони токсоплазмозного генезу. Таке нерозуміння  породжує думку, що хворі на токсоплазмоз не завжди потребують лікування.
Чи так це? Як же тоді бути з тим, що швидше або повільніше, але у кожного з нас формуються ці  7 факторів,  які з часом проявляються різноманітними хворобами? Більшість захворювань не виникають водночас: вони формуються роками. Сучасна медицина змушує нас чекати, коли і що у кожного проявиться: кардіосклероз, онко, бронхіальна астма, шизофренія, паркінсонізм та інше. І тільки після цього шукати порятунку. Практично це і є сьогодні реальність в нашій лікувальній практиці. Всі можливості допомогти уникнути подібної сумної долі у медицини є. Необхідно тільки все правильно розуміти і проводити відповідне лікування токсоплазмозу, яке далеко не завжди має бути таким, як загальноприйняте.

Мої переконання, що склалися за багато десятиліть на основі теоретичного аналізу та практичного досвіду – основою лікування повинно бути відновлення і зміцнення специфічного імунітету абсолютно у всіх хворих. За можливості усунення семи факторів. Слід також враховувати, що при токсоплазмозі завжди першими починаються функціональні зміни в організмі. Потім стабілізуються структурні зміни, в більшій частині незворотні, тому що ці зміни відбуваються також на рівні ДНК. Біогеронтологи показують, що розриви ниток ДНК відбуваються постійно. В ці розриви токсоплазма нерідко вносить свої корективи. Але природа дуже досконала і для усунення цих неполадок має свої механізми. Образно кажучи, спеціальні структури, рухаючись уздовж ниток ДНК, знаходять і зшивають ці розриви. При цьому по матриці в ядрі визначається відповідність нормі цих розривів і зшивання. Якщо буде виявлено дефект, він тут же вирізається і замінюється відповідним нормі знову синтезованим. Але саме токсоплазма нерідко збиває таку роботу і гени з ушкодженнями йдуть в серію. Тоді медицина, як факт на генетичному рівні, фіксує схильність до спадкоємства тих чи інших хвороб і оголошує їх невиліковними. Однак, з урахуванням біологічних ритмів, сьогодні є можливість усувати неполадки і на рівні ДНК, таким чином ліквідуючи генетичну схильність. Застосування засобів, рекомендованих медициною, виправдане тільки там, де воно необхідне. Але, на жаль, багато фахівців, особливо що займають ключові пости в медицині, вважають нижче своєї гідності у всьому цьому розбиратися. Гординя і чванство, самовпевненість в непорушності свого розуміння, у деяких і недоумкуватість, штовхають медицину в неандерталський період. Така підсумкова ціна нашого нерозуміння токсоплазмозу.

Цілком зрозуміло, що кожен, хто страждає від токсоплазмозу, шукає побільше інформації, щоб позбутися від своєї хвороби. Те ж саме шукають і мислячі фахівці для максимально якісного лікування токсоплазмозу. У загальних рисах все це викладено в моїх роботах. Всі хочуть побільше з’ясувати конкретики: як, скільки, чого, навіщо і коли? Особливо актуально – це зрозуміти суть проблеми, побачити справжню причину виникнення хвороб. Прозріння приходить, коли зміцнюються до незворотнього сім факторів. І прозрівають далеко не всі. Багато хто, не розуміючи суті, вважають, що вони помилилися в діагнозі. Ніякого токсоплазмозу у хворого немає і не було. Їм  на думку не спадає, що вони  недостатньо або неправильно лікували.
                  Істотне підвищення якості лікування не настане без докорінної зміни філософії походження хвороб. Саме звідси тягнеться ланцюжок взаємозалежних змін, що змінюють саму сутність в процесах обміну, що призводять до тяжких і невиліковних захворювань. Нині діючі методами медицина, сама того не відаючи, часто заганяє хворобу всередину. Відразу цю сутність не збагнути. Зараз в світі багато вчених  різних країн починають підходити до розуміння даної проблеми. Але підходити і розуміти – мають різні відстані і, щоб їх пройти, багатьом знадобляться роки і десятиліття.

Звичайно-ж, ні в якому разі не можна ігнорувати напрацьовані віками лікувальні підходи, що застосовуються сьогодні в медицині. Розумне поєднання їх з базовою протипаразитарною терапією може приносити тільки користь, a іноді це поєднання просто необхідне.
Вердикт медицини, що лікувати токсоплазмоз необхідно не завжди, спростовується дуже просто. Абсолютно у всіх нас розвивається кардіосклероз і у багатьох приходить час, коли він вже заважає жити або стає загрозою самого життя. Думаю, кожен розуміє і усвідомлює, що ця крайність не виникла миттєво. Цей процес розвивався протягом усього попереднього життя. Протитоксоплазмозное лікування на роки зупиняє розвиток кардіосклерозу. Так чи варто зупиняти його розвиток? Або йти за течією до певного фіналу? Питання – як його лікувати? Пропонований медициною спосіб лікування тільки гострого токсоплазмозу  не підходить. Але є прийнятні, цілком надійні лікувальні можливості. І що особливо важливо – вони абсолютно нешкідливі.
березень 2010 

Схема впливу паразита токсоплазма на організм людини

 
При найменшому ослабленні будь-якими факторами: перегрів, переохолодження, нервове перенапруження, стрес, НВЧ-поля, іонізуюче випромінювання, хімічне отруєння та ін. токсоплазма відразу ж наступає на нас по багатовекторній схемі.
1. сенсибілізує буквально кожну нашу клітинку. Такі клітини перестають впізнавати в паразитах свого ворога і в них їм легше проникати.

2. Вражає нервову систему, починаючи з нервових волоконец, що живлять клітини. Токсоплазма з’їдає на них миєлінову оболонку і т. д. Також вражає і всі інші нерви, нейрони спинного і головного мозку.

3. Паразит токсоплазма на всіх рівнях пригнічує і руйнує імунітет.

4. Вражає і руйнує все залози ендокринної сфери, включаючи і гіпофізарно-надниркову систему – наш основний механізм адаптації і виживання в цьому світі. Це веде до гормонального дисбалансу і порушення процесів обміну.

5. Токсоплазма організовує аутоімунні і аутоаллергенні процеси.

6. На рівні ДНК “узаконює” розвиток хвороб, забезпечує їх успадкування у нащадків.

7. Сьогодні вже можна стверджувати і надзвичайно сильний вплив паразита токсоплазма на енергоінформаційному рівні.

Для зручності назвемо ці зміни факторами. Звичайно ж, велику роль в захворюваннях відіграють часті надходження паразита токсоплазма в організм або одночасно великі дози. Якщо проаналізувати безліч хронічних важких і невиліковних захворювань, в тому числі онкозахворювання, і в першу чергу з переліку показань для застосування хіни Річарда Юза, то ми побачимо, що в їх формуванні беруть участь всі ці фактори. Клініцисти, якщо вони такими є, це прекрасно знають, але навіть не підозрюють, що формує їх саме токсоплазма. Крім цього, слід завжди пам’ятати, що токсоплазма перебуває в нашому організмі в трьох морфологічних формах:

1. Трофозоіти, які циркулюють в крові, лімфі, знаходяться в міжклітинних просторах, вони ж проникають в клітини.

2. Псевдоцисти – багатотисячні скупчення паразитів, захищені оболонкою.

3. Цисти – паразити захищені капсулою, які можуть роками і десятиліттями перебувати в тканинах, недоступні захисним силам організму і очікувати свого слушного часу. Вони вважалися нешкідливими, але останнім часом доведена їх роль у формуванні хвороб.

Розуміння і облік цього має основоположне значення в лікуванні захворювань. Але на вищесказане переважна більшість фахівців уваги не звертає, або взагалі про це нічого не знають. Доказом тому є лікування, яке спрямоване тільки на знищення трофозоітов. Перераховані сім факторів завжди залишаються навіть недоторканими. Крім цього, мало хто застосовує лікування проти псевдоцист. А цисти взагалі до уваги не беруться. Чи варто дивуватися безуспішності такого лікування токсоплазмозу? Адже воно може бути ефективним, тільки в разі, якщо захворювання викликане ще тільки трофозоітами, без вкорінення семи факторів, і то досить недовго. Це і є основним доказом нерозуміння і незнання токсоплазмозу.

Токсоплазми мають морфологічні відмінності в залежності з яких органів їх виділяють. Варіації семи факторів, глибина їх розвитку, діапазон охоплення поразок, їх рівень, а також в залежності якими формами переважно формується патологічний процес і представляють нам те чи інше захворювання. Таким чином, виходить, що безліч найрізноманітніших захворювань є не що інше, як єдиний токсоплазмозний процес з безліччю конкретних клінічних проявів. Ці клінічні прояви токсоплазмозу сучасна медицина вважає окремими захворюваннями. Звичайно ж, у формуванні патологічних процесів велику роль відіграють і безліч інших мікроорганізмів. Але, жоден з них не виробляє в нашому організмі таких руйнувань і підготовчих етапів для забезпечення свого процвітання, як це робить токсоплазма. Всі вони використовують для свого процвітання підгрунтя, підготовлене токсоплазмою. Ще в минулому столітті відомий дитячий лікар Носов, котрий став академіком, писав, що “дуже важко перерахувати всі клінічні прояви токсоплазмозу через їх величезну кількость і різноманітність”. Це було ще до завершення дослідниками колишнього СРСР своїх робіт. Якби він був знайомий з цими роботами, то напевно сказав би, що перерахувати всі клінічні прояви токсоплазмозу неможливо. Розумію, що дане твердження багатьох шокує і фахівцям важко в це повірити. Але будь ласка, наберіться терпіння прочитати все до кінця, а вже потім будете робити свої висновки.
березень 2010
Чому токсоплазма???

 
Медична статистика стверджує, що повноцінний імунний захист легко справляється з проникненням в організм токсоплазми або не дає їй активізуватися. Це, без сумніву, є фактом. Розглянемо в дуже спрощеному вигляді стан здоров’я та імунітету середньостатистичного людського організму. Всі чудово інформовані зі ЗМІ про сучасні продукти харчування, стан атмосфери, поверхневих грунтів на планеті. Абсолютна більшість продуктів, які ми вживаємо, мають в своєму складі цілий перелік хімічних сполук, як штучних небезпечних для організму, так і безпечних, ідентичних природним. Проявивши трохи інтересу, що ж далі відбувається з цими сполуками, виявляється, що багато які з них в результаті хімічних реакцій в процесі травлення перетворюються в реальні отрути, дуже небезпечні для живих клітин. При постійному вживанні продуктів харчування нашої промисловості накопичення токсинів перевищує допустимі межі для живого організму. Отже, накопичені токсичні речовини послаблюють будь-які функції організму. Це елементарна істина. Ідентичний вплив на організм має атмосфера (особливо в промислових центрах), грунти з масою всіляких хімічних відходів, радіація, радіо і електромагнітні випромінювання і багато інших досягнень цивілізації. У підсумку ми маємо в певні моменти короткочасні ослаблення імунітету, чим негайно користується безліч мікропаразитів, в тому числі токсоплазма, яка є стартовим елементом в довгому ланцюжку, що веде до виникнення різних захворювань.

Чому саме токсоплазма?

По-перше, різноманітність шляхів передачі токсоплазми та як наслідок, фактична її присутність в абсолютній більшості людських організмів.

По-друге, розмноження не тільки в організмі кішки (см.виводи), як до теперішнього часу стверджує медицина.

По-третє, безліч робіт дослідників токсоплазмозу, посилання на які є в матеріалах сайту, з яких очевидний зв’язок різних захворювань і токсоплазми.

По-четверте, величезний власний досвід лікування. При багатьох різних захворювань використання протитоксоплазмозних засобів призводить до одужання або поліпшення.

Медицина офіційна ці хвороби з токсоплазмою ніяк не пов’язує і наполегливо усуває наслідки, а не причину. Хімічно активні сполуки, які використовуються медициною, тимчасово ефективні для усунення зовнішніх симптомів захворювання при їх короткостроковому використанні. Наївно вважати, що хімічна речовина більшості медичних засобів згубно діє тільки на ворожу організму присутність. Вона також згубна для клітин самого організму. В силу здатності організму до самовідновлення, короткострокові дози препаратів не залишають зовні помітного сліду на здоров’я. При тривалому використанні медичних препаратів часто шкоди організму завдається більше, ніж самим захворюванням. Яскравим прикладом є хіміотерапія.
квітень 2012

© 2008. Всі права захищено.При використанні матеріалів з сайту, посилання на правовласника(Кривонос В.І.) і джерело запозичення toksoplaz/uk обов'язкове.