Книги

Share Button

Інформація, наведена в матеріалах книги “Тріхомонада і токсоплазмa – небезпечний тандем” і книзі “Проблема токсоплазмозу”, не повинна використовуватися для самолікування.
Лікування тільки під контролем медичних фахівців.

Перш, ніж перейти до презентації та скачування книг, прочитайте цей текст.

Ці книги просто необхідні для будь-якої людини, що піклується про своє здоров’я або своїх близьких. У тисячі разів вони корисніше думаючим і здатним аналізувати лікарям. Від Ваших підходів до лікування хвороб залежить здоров’я і життя пацієнтів. Вивчивши надані матеріали, тим більше випробувавши на практиці навіть доступними засобами, без сумніву зміниться Ваше світогляд на медицину, як таку.

Яке відношення може мати мікропаразіт токсоплазма до таких захворювань, як серцево-судинні, шизофренія, Паркінсона, розсіяний склероз і багато інших? В Інтернеті зустрічається тільки інформація про зв’язок токсоплазми з шизофренією, але ніхто поки, виходячи з цього, хворобу не лікує. Але хіба всі з Вас впевнені, що офіційна медицина завжди лікує правильно, навіть згідно затверджених методик? Чи завжди правильно ставляться діагнози? Хіба з роками не змінюється уявлення науки про причини тих чи інших хвороб? Відповіді Ви знаєте самі. Вам, ймовірно, доводилося чути, що лікарі (також люди) вмирали від тих хвороб, які все життя «лікували» своїм пацієнтам.

У реальності причини багатьох хвороб знаходяться набагато глибше, ніж вважає сучасна медицина. Причини формуються на мікрорівні і вже зовні виявляються різними симптомами. Здебільшого це вже доведено багатьма дослідженнями в десятках інститутів і лабораторій колишнього СРСР у другій половині минулого століття. Але з огляду на вказівки правлячої комуністичної партії, що інфекційні хвороби в країні повинні бути ліквідовані, всі ці праці лягли в архів. Другим аргументом є те, що розглядаючи багато хвороб з паразитарної точки зору, на практиці вони виліковуються. Що б не говорила офіційна медицина, факт реальної позитивного дії протипаразитарних засобів при певних захворюваннях і їх перебігу заперечувати безглуздо.
Можна мікросвіт, який живе в нас, ігнорувати, не помічати, деякі навіть називають маячнею, але природу не обдуриш. Обдурити можна тільки людину, народ.

Чому цим не займається офіційна медична наука? Причин безліч:

– Зі студентської лави вивчення застарілих і помилкових істин, типу холестеринової теорії серцево-судинних захворювань;

– Фінансування для досліджень легше отримати по “накатаних” темах;

– Фрагментація медицини по окремим вузьким спеціалізаціями (мало враховується, що організм через нервову, лімфо і кровеносну системи взаємопов’язаний);

– З огляду на спеціалізації ввесь обсяг проблеми побачити і зрозуміти момент істини неможливо (як побачити весь океан з різних берегів).

Перерахувати все також неможливо. Читайте, думайте, аналізуйте. Життя і здоров’я у кожного одні і як їх зберегти – Вам вирішувати.


   
   Матеріали з книги “Тріхомонада і токсоплазмa – небезпечний тандем”

Книга написана на підставі аналізу сотень робіт дослідників токсоплазмозу, власних Trihomonada i toksoplazma робіт і практичного досвіду лікування цілого ряду захворювань, в т.ч. тих, що вважаються невиліковними. Всі матеріали засновані на доведених фактах, що мають підтвердження в медичній літературі, і особистих спостереженнях.
Сучасна медицина лікує, в основному, кожен орган окремо. Але ж всі органи тіла людини взаємопов’язані через кровеносну, нервову, лімфатичну системи і т.д. Зараження людини токсоплазмою може проявиться через абсолютно несхожі конкретні захворювання. Докази цього наведені в обох книгах на прикладах власного досвіду і прикладах робіт різних дослідників. У книзі “Тріхомонада і токсоплазмa – небезпечний тандем” наведені таблиці з переліком хвороб, які піддаються протитоксоплазмозному лікуванню. Наведено кілька схем лікування.
Окремий розділ присвячений методу лікування “живим яйцем”, що проводиться автором більше 40 років, починаючи з мишей, опромінених смертельними дозами радіації. Одним із доказів лікувальних властивостей курячого яйця є експеримент, проведений в Ленінградському хіміко-фармакологічному інституті в 1989 році. Результати підтверджені авторським свідоцтвом. Представлена ​​методика і дозування лікування “живим яйцем”. Наведено численні факти одужання хворих, організми яких вже не могли за допомогою офіційних методів боротися з хворобою.

Історія лікування “живим яйцем” вже дуже давня, але, незважаючи на очевидні переваги, офіційна медицина поки стійко чинить опір впровадженню цього методу. Штучно ж створити препарат, здатний так само ефективно відновлювати захисні сили організму, наука зможе не скоро. Якщо це взагалі можливо.

Версія в форматі PDF матеріалів д-ра В.І.Кривонос з книги Т.Я.Свіщевой “Тріхомонада і токсоплазмa – небезпечний тандем” практично повністю збігається з друкованим варіантом видання. Частково збережена листування між автором і Т.Я.Свіщевою, яка є додатковою аргументацією поетапності формування переконання в паразитарному походженні багатьох захворювань. Збережені коментарі Т.Я.Свіщевой до викладених матеріалів, які не в усьому збігаються з поглядами автора. Але, як відомо, в суперечці народжується істина.

Завантажити книгу “Тріхомонада і токсоплазмa – небезпечний тандем”

При виникненні питань звертатися через Контакти .Книга “Проблема токсоплазмозу”

Автор В.І.Кривонос Видавництво “Слобожанщина”, 2007 рік

Друга книга “Проблема токсоплазмозу” доповнює матеріали першої.

Висвітлено широкий спектр захворювань. На підставі фактів з інструкцій до Problema toksoplazmoza застосування препаратів в офіційній медицині показано приписування їм нерідко прямо протилежних властивостей. Такі невідповідності випливають з помилок в трактуванні походження розвитку захворювань. Але якщо розглянути ці прояви з точки зору паразитарного походження захворювань, то все стає цілком зрозуміло.

У книзі зібрані витяги з багатьох дослідницьких робіт і, на основі їх аналізу та порівняння, показана доказова база токсоплазмозного походження багатьох захворювань. Простежується ланцюжок, як різні зовнішні відхилення в роботі організму мають у своїй основі діяльність паразитів на мікрорівні.

Як один з узагальнюючих фактів, наведу останній абзац з висновків дисертації д.м.н. Л.М.Петренюк: “Різноманіття клінічних проявів хронічного токсоплазмозу вимагає від практичних лікарів різного профілю, в першу чергу терапевтів, невропатологів, ендокринологів, гінекологів, визначеної обізнаності та настороженості щодо токсоплазмозу, особливо при наявності поліморфізму скарг, ендокринних розладах, вегетативно-судинних кризів, і своєчасного призначення комплексної терапії “.

Набагато більше приділено уваги онкозахворювань. З жалем доводиться згадувати, що такі знамениті керівники онкологічних центрів як Блохін, Трапезников і Муравська померли від раку. У цьому факті офіційна медицина “успішною боротьбою” з цією хворобою суперечить сама собі. У книзі виконаний аналіз причин, хронологія і взаємозв’язки у розвитку хвороби. Всі висновки базуються на основі доведених на сьогодні фактів.

Завантажити книгу “Проблема токсоплазмозу”

При виникненні питань звертатися через Контакти .
© 2008. Всі права захищено.При використанні матеріалів з сайту, посилання на правовласника(Кривонос В.І.) і джерело запозичення toksoplaz/uk обов'язкове.