Про автора

Share Button

В безлічі випадків захворювань медицина просто безсила,
як в розумінні розвитку хвороб, так і в їх лікуванні.

Моє дитинство і юність припали на важкі воєнні та повоєнні роки. У підлітковому віці переніс важку пневмонію, балансуючи на межі життя, яку на дому лікував фельдшер. Вижити вдалося, але здоров’я не було, що вкрай гнітило відчуттям своєї фізичної неповноцінності. Це змусило самостійно шукати порятунку в книгах по народній медицині. Знайдене в літературі допомогло зміцніти і не відрізнятися від однолітків. Від залишків хронічної пневмонії вдалося позбутися вже ставши лікарем і застосувавши свої нововведення.
Навики лікування народними засобами продовжував застосовувати до всіх, хто звертався за допомогою. Коли вже став студентом медичного інституту, це досить сильно допомагало мені розуміти багато моментів в медицині. В один із днів на професорському обході, я раптом усвідомив розгубленість і безпорадність шановного професора біля ліжка хворого. Мене це сильно вразило. До цього я беззастережно довіряв фахівцям. З цього моменту для мене відкрилася інша картина. Виявилося, що в безлічі випадків медицина просто безсила, як в розумінні розвитку хвороб, так і в їх лікуванні. Це змусило критично ставиться до всього, що стверджувалося в медичній літературі і шукати інші можливості лікування.
У міру накопичення знань виявлялося все більше фактів помилок в медицині. Волею долі, на початку 70-х довелося зайнятися токсоплазмозом, про який я, як і всі, дещо вивчав в інституті. Чим більше вникав в суть цієї інфекції, тим страшніше ставало. Виявилося, що токсоплазмоз вивчали великі колективи вчених по всьому СРСР, але їх роботи так і не дійшли до лікарських колективів. Тому, нехай не зі своєї вини, медицина мало що знає про токсоплазмоз. І це в той час, як ці роботи прямо показували, що всі ми поголовно інфіковані паразитом токсоплазма. Дуже багато (крім тих, що мають іншого конкретного відомого збудника) хронічних, важких і невиліковних захворювань мають токсоплазмозне походження. У моїй практиці є безліч випадків успішного лікування захворювань, які з точки зору офіційної медицини нічого спільного з токсоплазмозом не мають. Даний паразит готує грунт і під онкозахворювання. Розумію, що ця інформація для багатьох, і в першу чергу для фахівців, є несподіваною і навіть шокуючою. Проте факти, категорія незаперечна. Хоча мої твердження і намагаються протягом десятиліть ігнорувати представники офіційної медицини, але з роками їх позиція стає все більш хиткою і зазнає поразок.
У 2008 р мене запрошували на міжнародний Євразійський Конгрес з інфекційних хвороб в Вітебськ. У 2009 р німецька сторона запрошувала мене в Ганновер на міжнародний конгрес з проблем хвороб, де я виступив з доповіддю. Повинен сказати, ні до одного з доповідачів (це, в основному, професора), а тільки до мене, рядового лікаря з 40-річним стажем практики і 15- річним пенсійним стажем, підходили німецькі фахівці і брали копію доповіді. В останні роки позиція токсоплазмозного походження багатьох хвороб все більше підтверджується вченими багатьох країн, в т.ч. Англії, США, Чехії та іншими. Як би не опиралися окремі представники медицини та науки, прогрес пізнання паразитарної природи захворювань не зупинити.
Найвідоміший лікар, професор Джеймс Тайлер Кент (1849-1916) говорив, що йому «..відомий лише один критерій науковості в медицині – вміння виліковувати хворого. Той лікар, який знає, як це зробити, той справжній вчений. Той же, хто цього не вміє і ховає своє невміння за базіканням від імені науки – просто базіка ».
З позицій токсоплазмозного походження багато невиліковних захворювань стають цілком виліковними. З усіх цих питань мною написані дві книги. Матеріали першої люб’язно опублікувала у своїй книзі «Тріхомонада і токсоплазма небезпечний тандем »Т. Я. Свищева, виданої в 2004 р видавництвом «Діля». Другу книгу «Проблема токсоплазмозу» я намагався видати за свої кошти в 2007 році в Сумському видавництві «Слобожанщина». В книзі зібрані багаточисленні дослідні матеріали, які доводять провідну роль токсоплазми при багатьох захворюваннях. Наведено численні факти лікування пацієнтів, які безуспішно не один рік лікувалися загальноприйнятими методами. З огляду на різні обставини тираж книги вийшов не дуже великий. У вільному продажу її немає. Обидві книги можна безкоштовно завантажити на сторінці Книги.© 2008. Всі права захищено.При використанні матеріалів з сайту, посилання на правовласника(Кривонос В.І.) і джерело запозичення toksoplaz/uk обов'язкове.