Історія лікування

Share Button

Перелік захворювань для лікування хіною практично співпадає
з переліком хвороб, при яких ефективний токсоплазмін.

В даний час існуючим багатьом тисячам всіляких захворювань приписуються також багато тисяч причин їх походження. Виникають цілком законні питання:
1. Що ж це таке за беззахисна істота людина, створена Господом Богом і Природою? Чому організм її такий вразливий і нестійкий в цьому світі?
2. Якщо існують тисячі причин виникнення різних захворювань, то чому переважна кількість цих захворювань відступають перед деякими протипаразитарними засобами? Виходить, що в основі розвитку цих захворювань знаходяться якісь паразити?
Чому тоді медицина їх не шукає і не бачить?
Фактично ці паразити давно знайдені і достатньо вивчені, щоб розуміти і усвідомити їх основоположну роль. Але інформація розкидана по всьому світу не тільки за численними дослідженнями вчених, а й у часі на багато десятиліть. Частина цієї інформації мені вдалося зібрати і перевірити на практиці. І це тільки невелика частина.
Смію стверджувати, що інфекційно паразитарна теорія виникнення багатьох захворювань є основою медицини майбутнього. І тільки тоді безліч захворювань з невиліковних стануть цілком виліковними.
Які ж є докази токсоплазмозной природи захворювань? Ознайомимося з трьома, незалежно один від іншого, складеними списками показань.

1. У 1895 році Річард Юз опублікував домашній лікарський порадник. У ньому він наводить перелік показань для лікування хіною. З незапам’ятних часів хіна відома як протималярійний засіб. Але в даному переліку мова йде не про малярії, а про прояви, що пов’язані з нею, але піддаються лікуванню хіною. На яких же збудників згубно впливає хіна? Вони загальновідомі: збудник малярії, її рідна сестра – токсоплазма, кишкова амеба, лейшманія. Малярія, амебіаз, лейшманіоз мають окреслену клінічну картину, яку неможливо з чимось переплутати. Виходить, що в даному переліку мова йде про токсоплазмозні прояви. Збудник токсоплазмозу був відкритий тільки в 1908 році. Виходить, що лікування токсоплазмозу, як причини захворювання, прийшло з глибини століть, задовго до відкриття збудника. Змушений повністю привести перелік показань, опублікований Юзом, написаний в стилі того часу. А потім ми порівняємо його з переліком показань для застосування токсоплазміна.

1. Перелік показань Річарда Юза для застосування хіни.
Загальна.

Надмірна чутливість всього тіла, особливо органів почуттів, до всякого роду вражень з відчуттям слабкості і занепаду, виснаження сил після невеликого руху і напруги з виділенням повсюдно поту, холодний клейкий піт окремих частин тіла; імпульсивні і колючі болі в м’яких частинах, тягнучі і свердлячі болі в кістках і суглобах (в окістях трубчастих кісток) з набряками тканин і гарячковим станом, ломотні болі в м’язах, погіршення при доторканні і русі ввечері і вночі; відчуття паралічної слабкості членів. Озноб, хвилювання крові, напади нудоти, набрякання клітковини, водяночної і скорбутної поразки. Сон дуже глибокий і міцний – або короткий і неспокійний з фантастичними снами. Настрій духу байдужий до апатії, пригнічений, похмурий чи надмірно дратівливий, схильність до скарг, докорів, сперечань. Шкіра холодна на руках і ногах, тонкі, дратівливі поколювання всюди там і сям з повсюдною підвищеною дратівливістю, висипання дрібних бульбашок з водянистим вмістом; блідість, жовтизна обличчя з втягнутими рисами, іноді сильно почервоніле обличчя з легким набряканням. Випадіння волосся після головного болю.

Нервова система.
Головний мозок і нерви.

Уповільнена душевна діяльність і відраза до розумових напружень; утруднене судження і мислення, всебічна втрата пам’яті, важкий повільний плин думок, перерва в потоці вражень; стан оглушення з ясним свідомістю, усунуті відправлення в області рухових нервів, внаслідок веління волі не передаваються і бажаних рухів не виходить, особливо в нижніх кінцівках. Переповнення кров’ю судин мозку, тяжкість, повнота, тиск, відчуття напруги в голові, запаморочення, тягнучі, колючі і пульсуючі болі в мізку, періодичні головні болі, особливо в ранкові та післяполудневі години. Болі викликаються і посилюються рухом, холодним повітрям, вітром, душевною напругою, процесом травлення і одночасно існуючими розладами в відправленнях черевних органів внаслідок втрати соків. Пульсація в артеріях шиї, скронь і чола. Хворобливість, переповнення кров’ю очного яблука. Ослаблення зору. У спинному мозку і спинномозкових нервах переповнення кров’ю судин, ревматичні болі, болючість суглобів.

Органи кровообігу.

Посилені і неправильні скорочення серця, прискорений твердий пульс, сильне серцебиття при малому пульсі, тупий пульсуючий біль в області серця. Переповнення кров’ю і недостатність крові в різних судинних областях. Стан лихоманки: озноб з гусячою шкірою, відчуття жару в окремих частинах тіла з холодом у всьому тілі, загальний жар; напади лихоманки з ознобом, жаром і потом, під час нападів сильний приплив крові до голови і головний біль.

 

Органи дихання.
Нежить, носові кровотечі, катари слизової оболонки носа, гортані і повітроносних трубок: захриплість, кашлеве роздратування, судомний кашель, відхаркування слизу з домішкою крові. Болі в грудях при кашлі і диханні, стискання грудей, почуття туги, задишка, приплив до легень.
Органи травлення
Набрякання губ і ясен, розхитаність зубів і зубний біль, катар слизової оболонки рота з утворенням бульбашок на краях і кінчику язика; слизовий жовтуватий наліт на язикові, збільшене відділення слини і болючість слинних залоз; поганий запах з рота; катар слизової оболонки піднебіння і глотки з утрудненим ковтанням; поганий солоний, слизовий і гіркий смак. Відсутність апетиту, Гірка і кисла відрижка, нудота і блювота, відчуття повноти і тиску в шлунку. Колення і різі в печінці і селезінці. Здуття живота, гази, кольки, відходження вітрів. Запори, важкий стул, – або м’які рідкі маси, пронос з болями і печією в прямій кишці, рідкий буро пофарбований стул із залишками неперетравленої їжі, глинообразный стул, опухание геморроидальных вен с болями, зудом, печією, геморроідальні кровотечі.
Сечостатеві органи
Почуття тупого тиску в області нирок при поверненні і згинанні. Позиви на сечу без відходження такої або тривале сечовипускання тонким струменем, незначна кількість сечі з осадом сечокислих солей, жовтувато-зелена або бура сеча, або збільшенне і прискорене відходження світлої, водянистою сечі. Збільшене статеве прагнення; часті ерекції і нічні полюції. Припинення місячних; посилення місячних виділень до кровотечі; виділяється кров чорна і густа.
Застосування у хворих
При гарячкових і безгарячкових станах, з’єднаних зі значною дратівливістю і слабкістю нервової системи і великим виснаженням сил, з млявою, жовтуватою шкірою, схильністю до потіння; при кровотечах з носа і горла; при збільшеному слиновиділенні; при частих полюціях зі збудженням статевої сфери; при рясному виділенні слизу зі слизових оболонок дихальних трубок; тонких кишок і з піхви; при безсиллі і тремтінні членів з початковим паралічем; при нервових болях голови, тулуба і членів; при нервовому серцебитті та неправильному пульсі; при розладах дихання і задишки (астматичних нападах); при гарячкових, шлункових і тифозних ураженнях; при ревматичних запаленнях суглобів; при хворобах печінки і селезінки; при лейкемії (ненормально підвищене кількість білих кров’яних тілець) і гідремії; при опухання клітковини і водяночних станах; при перемінній пропасниці і при періодично відновлюваних хворобливих явищах; при ураженнях органів почуттів; слабкому і каламутному зорі, тимчасовому занепаді гостроти зору; шумі та дзвону у вухах, з ослабленням слуху, при скорбутних станах, хронічних запаленнях із затяжним нагноєнням.

Ось такий перелік показань для лікування хіною надано понад 100 років тому. По бідності, лікування хіною підходить для переліку захворювань, які я відстоюю як токсоплазмозного генезу. І не обов’язково бути фахівцем, щоб помітити, що ці два переліки дуже схожі. А це ще одне підтвердження токсоплазмозного генезу захворювань.
2. Для порівняння наводжу в скороченому варіанті перелік показань для застосування токсоплазміна. Він складений фахівцями, виходячи з ефективності лікування таких захворювань:
туберкульозна інтоксикація, ракові стану, ембріопатіі, увеїт і хоріоретиніт, іридоцикліт, неврит (потиличного) зорового нерва аденопатии, лимфоаденопатии, інфекційний мононуклеоз, кір, рожевий лишай, еритема з короподібного і генералізованими висипаннями.
Загальна: фетопатии, наслідки імуносупресивних станів, передракові, аллергоз, стану, генералізований токсоплазмоз. Діти з відставанням у фізичному та інтелектуальному розвитку, зростанні, рінофарінгити. Дифузний ціаноз обличчя і кінцівок. Загальмованість, ендогенна депресія, відчуття зношеності і астенізація, млявість, сонливість, затримка психомоторного розвитку. Менінгоенцефаліт, дитяча атрофическая енцефалопатія, розсіяний склероз, постінфекційний енцефаломієліт (частіше у дітей). Гострий лімфоцитарний менінгіт в ранньому дитячому віці. Енцефаліт з психічними порушеннями, конвульсіями, ознаками грубого неврологічного дефіциту. Нерухомість внаслідок обсіменіння збудником мозкових оболонок. Гідроцефалія, інтенсивний головний біль з гипертензионно-лікворних синдромом. Некупіруемие пароксизми нестерпних головних болів при мігрені, ексцесівной гіпертонії. Джексоновская епілепсія, епілептиформні конвульсії у немовлят. Конвульсії (пароксизмальні) у дітей. Хорея. Мієліт у дітей або дорослих. Спадкова кардіомегалія, міокардит, вроджені кардиопатии, тахікардія, іноді з пароксизмами аритмії, галопуючі тони серця з систолічним шумом. Ендокринний гепатокардіальний синдром Лаубрі. Прекардіального болю, тахіаритмія, задишка з кашлем, артеріальна гіпертензія. Періодичні порушення ритму і провідності, фібриляція або тріпотіння, екстрасистолії. Атипова пневмонія, інтерстиціальна пневмонія, нічні пароксизми поліпное. Гепатомегалия з ростом показників білірубіну, епідемічний гепатит, сплено. Гострий або підгострий мезентеріальний лімфаденіт. Дифузні болі в животі, розлиті або околопупочние. Фолікулярний або сегментарний илеит. Хвороба Крона. Діарея. Лихоманка з гіпертермією і загальною слабкістю, болями в кістках, суглобах і м’язах. Орхіти у чоловіків. У жінок ранній період менструацій, мимовільні викидні. Ендометрит. Міометрія. Нормально протікає вагітність, але з вродженим токсоплазмозом. Мено – і Метрорагія, повторні аборти. Висип з везикулярним або макулопапулёзнимі висипаннями, пурпура, мультиформна еритема, вузлувата еритема, розширення поверхневих вен шкіри.
Токсоплазмін представляє собою діалізірований лізат токсоплазм. У минулому столітті його випускали в ампулах. Незважаючи на його високу ефективність, використовувався мало через складність у застосуванні і через відсутність розуміння, що ж це таке. Це призвело до зняття його з виробництва. Випуск токсоплазміну відновили кілька років тому. При цьому перелік показань вже займає цілу сторінку. Даний перелік був складений, виходячи з його ефективності при лікуванні перерахованих вище захворювань. Незважаючи на те, що я ним користуюся трохи більше двох років, вже можу додати до цього переліку близько 20 показань. Отже можна припустити, що даний перелік буде ще значно поповнюватися. До сказаного хочу додати власне роз’яснення щодо показань препарату при туберкульозній інтоксикації. Справа в тому, що за моїми спостереженнями, як мінімум 60-70% хворим з токсоплазмозом, помилково виставляють діагноз туберкульозу.

3. Цей перелік хвороб токсоплазмозной природи складений мною на підставі аналізу робіт колективів вчених колишнього СРСР і особистого практичного досвіду задовго до ознайомлення з переліком хвороб, при яких ефективний токсоплазмін (пункт №2).
Смію стверджувати, що світова медицина в даний час вельми далека від достатнього розуміння токсоплазмозної проблеми. Щоб показати діапазон поразки нашого організму даними паразитом приведу скорочений перелік захворювань, в основі яких знаходиться токсоплазмозний процес: нейроциркуляторні і вегето-судинні дистонії, ДЦП, шизофренії, паркінсонізм, арахноїдити, розсіяний склероз, епілепсія, остеохондрози, хвороба Бехтєрєва, гайморити, фронтити, хр. бронхіти, пневмонії, бронхіальні астми, виразки шлунка і 12 – ти палої кишки, гастрити, гастродуоденіти, гепатити, цирози печінки, хр. хвороби тонкого і товстого кишечника, нефрози, нефрити, гломерулонефрити, амілоїдоз нирок, кардіосклероз в т. ч. з порушенням серцевого ритму і стенокардією, міокардити в т. ч. і з в’ялістю серцевого м’яза, варикозне розширення вен, облітеруючі ендартеріїти, ревматизм, безліч очних хвороб, в т. ч. увеїти, ретиніт, ірити, іридоцикліти, хоріоретиніти, косоокість, глаукома, хр. отити, туговухість та глухота, екземи, безліч шкірних захворювань, багато захворювань зубів в т. ч. парадонтоз, всім нам звичне облисіння у чоловіків, розлад чоловічої статевої сфери, в т. ч. простатити, імпотенція. У жінок фіброміоми, зндометріози, мастопатії і багато ін. Алергози, аутоімунні захворювання, поліартрити.

Підсумок:

а) перелік захворювань, які я відстоюю як токсоплазмозного походження;

б) перелік захворювань для лікування хіною;

в) перелік хвороб, при яких ефективний токсоплазмін;

Чітко видно, що мова йде практично про одні і тіж же захворювання і прояви. Перелік показань для лікування хіною, як ми розуміємо, прийшов з глибини століть і був опублікований понад 100 років тому. Свій перелік я почав складати років 40-30 тому, виходячи з робіт дослідників токсоплазмозу минулого століття і особистого досвіду лікування. Перелік показань для токсоплазміну складався, мабуть, не більше 5-7 років тому. І всі вони сходяться на лікуванні одних і тих же проблем.

Не обов’язково бути фахівцем для усвідомлення, що ці хвороби мають дійсно паразитарну природу, якщо настільки потужне підтвердження приходить з трьох абсолютно різних сторін з різницею в часі і сходяться в одній точці. Якщо ж врахувати, що токсоплазмін ефективний тільки при токсоплазмозі і цьому є незаперечні докази в докторській дисертації Л. М. Петренюк, то все це є незаперечними доказами токсоплазмозного генезу безлічі захворювань. Незмірно кращі результати від протівотоксоплазмозного лікування цих захворювань, у порівнянні з загальноприйнятим, ставлять абсолютну точку в доказах їх паразитарного походження.

Але дивна річ: фахівці, що займають ключові пости, не хочуть цього розуміти і бачити. Хоча дивного в цьому нічого і немає. Медицина знала і більш абсурдні часи буквально в найпростіших питаннях. Парацельса за впровадження хіміопрепаратів побратими по лікуванню готові були розірвати. Ми ними користуємося і по сей день. Німецького лікаря, який запропонував мити руки не тільки після, але і перед початком прийняття пологів, колеги направляли навіть в психлікарню. І ця маразматичність протрималася аж допоки не вимерли корифеї – гонителі новатора. А тут питання і проблеми куди складніші і вимагають не тільки специфічних знань, а й уміння мислити.© 2008. Всі права захищено.При використанні матеріалів з сайту, посилання на правовласника(Кривонос В.І.) і джерело запозичення toksoplaz/uk обов'язкове.