Паразитарне походження захворювань. Токсоплазмоз.

Категорія Токсоплазмоз. Реальний погляд.. Автор: admin

В організмі токсоплазма протягом декількох годин може організувати кісти
в клітинах будь-яких органів. Імунна система там не бачить паразита.

Інформація, викладена на сайті, не є істиною в останній інстанції.Toxoplasma_gondii Але вона найповніше відображає природу походження захворювань і патологічні процеси їх розвитку. Все в навколишньому світі піддається змінам. Наші пізнання в медицині також будуть змінюватися і вдосконалюватися в часі. За минулі десятиліття, в міру накопичення знань про паразитарне походження захворювань, мені довелося багато в чому відмовитися від загальноприйнятих підходів в лікуванні токсоплазмозу і багатьох інших хвороб. Застосування нових методик, заснованих на паразитарному походження більшості хвороб, дають незмірно кращі результати лікування.

Незважаючи на всі зусилля медицини, у всьому світі лавиною зростає відсоток населення з різними захворюваннями. На ослаблення людського організму спрямовані всі побічні результати прогресу: різке погіршення екології за останні півстоліття; вживання продуктів харчування, які і називати такими страшно; погіршення фізичного стану середньостатичної людини; сексуальна революція, яка знижує опір організму негативним зовнішнім чинникам. Уникнути цього практично неможливо. У такій ситуації карт-бланш у розвитку отримали безліч різних мікроорганізмів, що населяють людське тіло. Кілька десятиліть вивчення цієї теми, аналіз і порівняння безлічі робіт вчених, успішний досвід практичного лікування різних захворювань привели мене до переконання, що на сьогоднішній день першопричиною більшості захворювань є одноклітинний паразит токсоплазма.

Токсоплазмоз. Реальний погляд.

 
Токсоплазма – що це: паразит, який небезпечний тільки під час вагітності або недооцінений ворог, який є винуватцем або готує грунт багатьох хвороб? З офіційною точкою зору можна ознайомитись в Вікіпедії, в стислому вигляді на “Сучасна медицина про токсоплазмоз”, а також на численних сайтах Інтернету.
Інша думка про токсоплазму – в роботах Я. Флегра, Ф. Торрі, Г. Макконкі, А.П.Казанцева, І.Г. Галузо К.Г.Дорошенко, Л.К.Коровицького, Л. М. Петренюк і багатьох інших. В Інтернеті про їхні роботи інформації дуже мало або немає зовсім. Інфікування токсоплазмою можна відчути, не більше ніж легкий випадок грипу, та симптоми проходять після того, як паразит сховається в своїх кістах. При проникненні в організм токсоплазма протягом декількох годин може організувати кісти в клітинах будь-яких органів. Імунна система там не бачитиме паразита. У наступні роки кісти іноді розкриваються (при короткочасних ослабленнях[ імунітету), але імунна система швидко знищує більшу частину вільних паразитів. Небагато вцілілих токсоплазм інфікують нові клітини. Таким чином ураження органів поступово збільшується, що в результаті називають серцевими, аутоімунними і т.п. хворобами. Це один з варіантів розвитку захворювання.

Деяка підсумкова інформація частково викладена на цьому сайті, більш розширено в книгах “Тріхомонада і токсоплазма – небезпечний тандем”, “Проблема токсоплазмозу”. Вперше стала доступна дослідницька робота прo здатність розмноження і поширення токсоплазми, яка не стикується з офіційною думкою (розмноження паразита токсоплазма тільки в організмі кішки).
Для успішного виліковування хвороб (просто “успішно лікувати” хворобу можна все життя) і збереження здоров’я ця інформація вкрай необхідна.

Шляхи передачі та поширення токсоплазми.

 
Збудник токсоплазмозу в грунті зберігається до півтора роки. Сприйнятливі до паразита токсоплазма всі види холоднокровних, теплокровних тварин і людей. Доведено: джерела токсоплазмозу – різні види (понад 400) домашніх і диких ссавців (коти, кролики, хижаки, травоїдні, гризуни та ін.) і птахів.
Шляхів передачі паразита токсоплазма шість: харчовий, статевий, через пошкоджену шкіру і слизові, повітряно-крапельний, пиловий шлях, через укуси комах, в т. ч.  комарів, при переливанні крові, пересадці органів. Загальна інфікованість паразитом токсоплазма говорить про його надзвичайно високу контагіозність і сприйнятливість до нього, яка перевищує грипозну.
Всі  знають, що вірус грипу може  викликати епідемії і навіть пандемії. І це при тому, що грипом ми можемо заразитися всього одним шляхом –  через слизові дихальних шляхів і ротової порожнини. Однак, докази вчених, отримані копітким шляхом обстеження населення, що всі ми  інфіковані паразитом токсоплазма, медицина сприймати не бажає. Не обов’язково бути фахівцем, а мати хоч елементарне розуміння епідеміології та тверезу голову, щоб усвідомити: у кожного з нас немає жодного шансу залишатися стерильним від токсоплазми.
Наведу цитату зі статті А.М. Бугаєва, доктора ветеринарної медицини, який займався дослідженнями паразита токсоплазма протягом 17 років: “Всі стадії розвитку токсоплазм (за винятком гаметоцитів, гамет і неспорулірованих ооцист) і безноітій інвазивні (здатність проникати в організм і поширюватися в ньому) при будь-якому методі введення паразитів. В організмі проміжного господаря можлива безперервна (нескінченна) проліферація (розмноження) T. gondii. Для T.gondii необов’язкова зміна дефінітивного господаря проміжним. “
Матеріал статті доступний тільки для фахівців.
Токсоплазмоз. Короткий огляд уражень.

 

За радянських часів у 80% школярів виявлялися ті чи інші відхилення у стані здоров’я або конкретні захворювання. У 90-ті роки за даними російських вчених виявилося, що у 40% новонароджених вже є безперспективні захворювання. Простежимо за причиною такої ситуації.
Ще в 50-і роки минулого століття Ярославські вчені обстежили на токсоплазмоз дітей молодшої вікової групи за допомогою внутрішньошкірного введення токсоплазміна. Вважалося, що проба позитивна, якщо на місці введення токсоплазмфна папула і почервоніння більше 10 мм. Значно пізніше з’ясувалося, що позитивною реакцію слід вважати, якщо папула і почервоніння всього 2 -3 мм. З огляду на тільки почервоніння більше 10 мм було виявлено, що у 20% обстежених є інфікованість токсоплазмою. Зрозуміло, що такі дані сильно занижені. Якщо виходити з уточнених доказів (2-3 мм), ця цифра зросте в два – три рази. За висновком всіх фахівців діти були абсолютно здорові, тільки інфіковані токсоплазмою. Через 5 років знову оглянули цих же дітей. Виявилося що половина з інфікованих вже хворі на токсоплазмоз. Діти стали пацієнтами психоневрологов, окулістів та ін. фахівців. У однієї дитини виявили захворювання крові. Цим фактам охорона здоров’я не надає не те що належної уваги, але взагалі ніякої. І так триває донині. У наш час на інфікованість токсоплазмою дітей і дорослих ніде, ніхто і ніколи не обстежує. Але ж ця проба відображає не тільки інфікованість токсоплазмою, але і аллергізацію паразитом і, як бачимо, готовність до розвитку конкретних захворювань. Якщо запитати фахівців, навіть на рівні Міністерства охорони здоров’я, чому нікого не обстежують на інфікованість токсоплазмюй, вони будуть вкрай здивовані самим питанням. Зараз офіційною медициною загублені навіть ті знання про токсоплазмоз, які були в минулому столітті.

Давайте подивимося на сучасних дітей. З кожним роком збільшується кількість дітей з різними вродженими каліцтвами: серцево-судинні вади розвитку, заяча губа, вовча паща, високе небо, косоокість або інша патологія очей, аж до вродженої сліпоти.Всім відома, багатьом улюблена співачка Софія Ротару і багато хто бачив по телебаченню її сліпу старшу сестру. У молодому віці її показали з косоокістю. А потім вона нібито перенесла тиф, після чого зовсім втратила зір. Абсолютно серйозно смію стверджувати, що у цієї дівчинки був вроджений токсоплазмоз, який активізувався і фінал видно всім. Тифом там і не пахло. Якби лікарі розуміли токсоплазмоз і своєчасно її пролікували, вона була б абсолютно нормальною людиною.

Токсоплазмозного походження багато пороків розвитку головного, спинного мозку та периферичної нервової системи. Деякі діти можуть ставати тільки на пальчики, а не на повну стопу. У хлопчиків неопущення яєчок. Можуть бути підвивихи, вивихи в тазостегнових суглобах, вроджена туговухість та глухота. Багато з них вже з народження страждають від алергії, надмірно схильні до застуди, примхливі, погано їдять, деякі схильні до повноти або погано набирають вагу, страждають від розладів травлення. Дорослішаючи, нерідко діти стають полохливими, бояться темряви, самотності, нервовими, свавільними, просто некерованими або навіть гіперактивними, деякі страждають від нічного енурезу. У школі діти опиняються апатичними або непосидючими, неуважними, погано засвоюють матеріал, ліниві, нерідко брехливі, егоїстичні, у деяких знижені розумові здібності. В пубертатному періоді у дівчаток порушено становлення місячних циклів. У 70-ті роки минулого століття це зазначалося у 40% дівчаток. Сьогодні ця цифра, мабуть, значно зросла, як і багато інших цікавих речей. Про це говорить той факт, що сьогодні у 10% десятирічних дітей виявляється кардіосклероз. Про подібне в 70-ті роки навіть не чули. У юнаків і молодих чоловіків нерідко підвищена статева збудливість і швидка виснаженість, через що вони не можуть знайти взаємогармонію з жінками. Це штовхає на статеві збочення. Багато молодих жінок не здатні завагітніти і мають безліч жіночих проблем. Приховане помилкове відчуття власної неповноцінності нерідко змушує шукати нелогічні або жорстокі методи самоствердження. Молоді люди метушаться, не розуміючи, що з ними відбувається. Це може проявлятися егоїзмом, агресивністю, жорстокістю, схильністю до алкоголю, наркотиків, насильства, порушення порядку і законів. Органи правопорядку не можуть зрозуміти, звідки що йде. Проф. Я. Флегр (Прага) наводить дані, що під впливом токсоплазми автомобілісти в 2,7 рази частіше потрапляють в автоаварії. Причина – уповільнення реакції нервової системи. З іншого боку, збивається центр самооцінки, як ситуації, так і своїх можливостей. У психіатрії є термін визначення неадкватності: «не критичний». Майже у 25% населення є досить згладжений або більш виражений еквівалент цієї некритичності. Це цілком нормальні люди, але схильні до непередбачуваності. Вони можуть накоїти чимало, в т. ч. і невиправних бід, навіть не зрозумівши, як це вийшло. У побуті ці люди характеризуються як з важкими характерами, схильні до грубості, жорстокості, самодурства, брехливості, тощо. Під впливом алкоголю все це набагато ускладнюється. У суспільстві і сім’ях ламаються всі підвалини доброчесності, етики та моралі. Як доводять вчені, під впливом токсоплазми формуються навіть характери націй. Експерименти на тваринах доводять, що паразит токсоплазма змушують щурів і мишей шукати котів, щоб бути ними з’їденими і самим продовжити в їх кишківнику свій розвиток. У загальному контексті поведінка людини теж піддається біологічній доцільності токсоплазми. Як би ми не пручалися і не ховали голову в пісок, паразит токсоплазма вже керує і нами. Саме це стверджують новітні роботи вчених. Поряд з безліччю різновидів холоднокровних і теплокровних тварин, ми теж є рідною домівкою для токсоплазми, який вона нерідко облаштовує під себе, ігноруючи наші потреби і бажання. Правильно підібране лікування проти токсоплазмозу, особливо в ранньому віці, у більшості дітей повністю або майже повністю усуває багато негативних проявів. Це ж лікування значно якісніше усуває багато конкретних захворюванань, в тому числі і кардіосклероз. Усувається схильність до простудних захворювань. У нелікованих з віком розвиваються і зміцнюються 7 факторів впливу токсоплазми на організм, і ми обростаємо всілякими проблемами і захворюваннями. У чоловіків, нерідко з юності, починається облисіння. Тому, що в результаті загибелі нервових волокон порушується іннервація шкіри і її атрофія. У багатьох ми бачимо цю атрофію в надлобной області у вигляді згладженої сходинки. Страждає травна система, шлунок, печінка. підшлункова, кишківник. Система дихання, сечовидільна та статева сфера. Все більше наростають розлади нервової і серцево-судинної системи. Наростають проблеми опорно-рухового апарату. Багатьох це змушує пересуватися за допомогою палиці, тому що крім розвитку артритів і поліартритів, слабшає і м’язова тканина. Дослідник токсоплазмозу Аверіна Н. І. ще в 70-ті роки минулого століття виявила у 75% хворих з хронічним токсоплазмозом ураження опорнорухового апарату. В їх м’язовій тканині виявлені кальцифікати, як кінцева стадія токсоплазмозного процесу, де на місці загиблих м’язових клітин, відклалися солі кальцію. У 90% померлих в тканинах легенів також виявляються кальцифікати – сліди колишніх баталій з токсоплазмою. У літньому віці погіршується пам’ять, а то і розвивається старече недоумство. І виною всьому цьому і багато чому невимовному є наступ на нас токсоплазми. Лікування токсоплазмозу або значно послаблює вищеназвані прояви або усуває їх взагалі, якщо вони почали недавно формуватися. Таким чином, при дуже швидкому і поверхневому огляді, бачимо прояви загального токсоплазмозного процесу. Що все це дійсно викликає токсоплазма, ми переконаємося, склавши докупи розрізнені шматочки токсоплазмозной мозаїки.


Сучасна медицина, яка виходить із глибоко хибних уявлень про початкову стерильность людського тіла від мікроорганізмів, остаточно завела себе в глухий кут. Сьогодні переконатися, що наш організм є рідною домівкою для численних представників мікросвіту, може кожен бажаючий. Досить подивитися на краплю власної крові в темнопільний мікроскоп, де побачимо безліч представників мікросвіту. Не знаючи навіть цього елементарного, природно всі лякаються і не можуть повірити, що абсолютно у всіх нас організм заселений мікроорганізмами, в першу чергу токсоплазмами, які послаблюють наші тканини і їх стійкість, пригнічують і руйнують імунітет. Таким чином, токсоплазма забезпечують не тільки собі безбідне життя, але і безлічі інших мікроорганізмів. Саме це є одним з основних механізмів, який забезпечує наше повільне руйнування і вбивство.


Особливо важко перебудуватися фахівцям і усвідомити справедливість робіт безлічі дослідників токсоплазмозу. Тим більше, що абсолютна більшість лікарів цих робіт в очі не бачили. Адже їх навчали зовсім іншим засадам. Багато з такими знаннями пропрацювали десятиліття або все життя. Перебудувати свої погляди не кожен здатний. Для багатьох з них порожнім звуком є ​​визнання СВІТОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, що 80% захворювань на планеті мають інфекційно – паразитарне походження. Через незнання і нерозуміння очевидні факти не сприймаються МОЗ. Вони самоусунулися, як від розшифровки, що ж собою являють ці 80%, так і від розуміння даної суті. Представлені мною нижче матеріали, що показують токсоплазмозне походження безлічі захворювань, є лише невеликою частиною вершини айсберга даної проблеми.


Якщо новітні досягнення науки не сприймаються фахівцями і чиновниками МОЗ, то це зовсім не означає, що від їх позиції повинні страждати всі інші. Тим більше, що все більше фахівців, в т. ч. і серед професорського складу, вже розуміють і усвідомлюють паразитарне походження захворювань. З метою прискорення прогресу розуміння сутності захворювань і можливостей позбавлення від багатьох хвороб, навіть невиліковних, пропонується нижчевикладена інформація.


березень 2010© 2008. Всі права захищено.При використанні матеріалів з сайту, посилання на правовласника(Кривонос В.І.) і джерело запозичення toksoplaz/uk обов'язкове.