Лікування живим яйцем

Категорія Лікування "живим яйцем". Автор: admin

Уколи з курячого яйця.

Для ознайомлення з цим напрямком лікування я представлю витяги з матеріалів моїх книг.

“Дослідники різних країн прийшли до висновку, що в розвитку таких захворювань, як хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера, хорея Геттінгтона, хвороба Бехтєрєва, хвороба Дауна лежить єдиний сценарій розвитку на рівні ДНК і репаративні процеси ДНК виражено знижені. Структури, що забезпечують ефективне заліковування ушкоджень ДНК, забезпечують життєстійкість організму і тривалість життя.

На прикладі з опроміненням тварин і їх лікуванням живим яйцем ( виживаність 80%) ми на власні очі побачили, як сильні позиції живого яйця відносно усунення ушкоджень ДНК. А це означає, що лікування живим яйцем відновлює репаративні можливості ДНК, підвищує життєстійкість організму і тривалість життя. Такі властивості живого яйця, як відновлення пошкоджених ділянок на генному рівні  не є випадковими. Адже пташине яйце – це яйцеклітина. Як вже давно вивчено, в разі пошкодження генних структур в сперматозоїдах чоловічої особини, яйцеклітина здатна заліковувати  ці пошкодження. Так що, по суті, використовуючи для лікування живе яйце, ми використовуємо його можливості, зумовлені самою природою, зберігати і захищати життя.

Крім цього, у розвитку дуже багатьох захворювань завжди беруть участь наступні чотири фактори:

1. Виникнення активних радикалів.
2. Порушення іннервації тканин.
3. Порушення імунного захисту.
4. Розлад гормонального гомеостазу.

Вплив живого яйця на усунення вільнорадикальних уражень ми бачили. На жаль, не було можливості провести дослідження, щоб в експерименті показати відновлювальні можливості інших трьох чинників. Тому їх ми розглянемо на прикладах лікування хворих.

 1.  Відомо, що захворювання, зване «степпажна стопа», розвивається, коли будь-яким процесом уражаються нерви, що іннервують стопу.  В результаті пошкодження нервів у хворого стопа відвисає донизу і він не може її піднімати, через що змушений високо піднімати ногу під час руху.  За свою лікувальну практику у мене було сім хворих з таким діагнозом.  Всіх їх я лікував тільки живим яйцем.  У однієї хворої було виражене поліпшення.   Це був перший паціент і хворіла з дитинства.  У решти шести хворих було повне одужання.  Хоча одного з них довелося лікувати періодично близько трьох років.  Я навмисно ставлю в приклад таких хворих, тому що в цьому випадку, поза всякими сумнівами, відіграє роль ураження периферичних нервів.  І так само, без всяких сумнівів, ми бачимо ефективність лікування живим яйцем.

Дещо складніше побачити лікувальний ефект при розладах в центральній нервовій системі. Однак при достатній спостережливості завжди можна відзначити, що у пролікованих хворих поліпшується пам’ять, з’являється бадьорість, енергійність та інше. В цілому, ми бачимо досить сильно виражене поліпшення роботи периферичної та центральної нервових систем.

Поліпшення роботи імунної системи можна добре побачити при лікуванні живим яйцем рецидивуючих бешихових (рожистих) запалень. Мабуть немає потреби в поясненнях, що бешиха виникає при погіршенні місцевого імунного захисту. Це факт очевидний, тим більше при рецидивуючому перебігу. 2-3-х курсів лікування живим яйцем цілком достатньо, щоб бешиха зникла назавжди. Значить, повністю відновлюється імунний захист. Про поліпшення або відновлення імунного захисту говорить і той факт, що періодично ліковані живим яйцем практично нічим серйозним не хворіють.

Відновлення гормонального гомеостазу теж дуже характерно для лікування живим яйцем і це можна простежити, наприклад, при лікуванні мастопатії у жінок. Як відомо, в основі розвитку мастопатії лежить розлад гормонального гомеостазу. При лікуванні мастопатії живою речовиною яйця практично завжди ми бачимо майже повне одужання, без будь-яких додаткових коштів, але в не занедбаних випадках. З огляду на сказане, ми бачимо дуже великий діапазон позитивних впливів на наш організм пташиного яйця. Але все сказане далеко не відображає всіх лікувальних можливостей живого яйця. В теперішньому застосуванні лікувальна сила пташиного яйця використовується не більше ніж на 10-15%. Хворі, які протягом кількох років періодично лікуються живим яйцем з приводу будь-яких захворювань, зазвичай значно менше або взагалі не хворіють в порівнянні з навколишніми.

Було проведено аналіз стану хворих, що періодично лікувалися протягом декількох років (20-30 років тому). Виявилося, ніхто з них нічим серйозним не хворів і не хворіє. Серед цього контингенту (близько 200 чоловік) ніхто не захворів онкологічними захворюваннями.

2.  У дівчини 17 років при обстеженні в столичній клініці була встановлена ​​непрацююча нирка. Запропоновано видалення нирки, на що хвора не погодилася і поїхала додому. Застосувала лікування білково-жовтковою сумішшю курячого яйця. Після восьми ін’єкцій обстежилася за методом Фолля. Виявилося, що непрацююча нирка почала працювати на 28%. Фахівці були здивовані і порекомендували продовжувати лікування. Після двадцяти ін’єкцій білково-жовткової суміші нирка стала працювати вже на 48%. Даний випадок показує, яке виключно позитивний вплив на рівні клітини надає цей метод лікування.

Незважаючи на те, що лікувальні властивості живого яйця ще далеко не вивчені, того що відомо, цілком достатньо, щоб побачити його неперевершені властивості. При лікуванні сучасними засобами багатьох «невиліковних» хвороб всі вони абсолютно не охоплюють діапазону поломок. Переважна більшість серйозних захворювань в своїй основі мають чотири чинника і тільки живе яйце здатне відновлювати організм одночасно по всіх чотирьох напрямках. В цьому і полягає один із секретів його лікувальної сили.

березень 2012
Висновки екпериментальної роботи в Ленінградському
хіміко-фармакологічному інституті по лікуванню курячим яйцем.

Короткий коментар


 
   kyrache yjthe  invention

Диплом Міжнародного медичного конгресу “Euromedica” в Ганновері

diplom medal

Декларативний патент Державного департаменту інтелектуальної власності України
на “Спосіб лікування захворювань речовиною живого пташиного яйця”


patentКороткий коментар до авторського свідоцтва
“Спосіб коррекції гомеопоеза у експериментальної тварини”

Доля звела мене з професором Пастушенковим Леонідом Васильовичем, зав. кафедрою Ленінградського хіміко-фармакологічноuj інституту, який, як виявилося, страждав від хронічного лімфолейкозe. Професор захоплювався лікуванням травами, особливо непогано виходило у нього відновлення слуху. Але собі допомогти у нього не виходило. Спільно з його співробітниками мені вдалося вмовити його пролікуватися живим яйцем. Прямо з ринку співробітники принесли курячі яйця. Я тут же приготував усе необхідне і, щоб переконати в безпеці, першу ін’єкцію зробив собі, другу – професору. Подальше лікування проводила одна зі співробітниць кафедри. Через кілька місяців мені подзвонили і сказали, що у професора вперше за багато років абсолютно нормальні показники крові. В знак подяки професор вирішив провести для мене експериментальну роботу.

Групі тварин давали субтоксичні дози цитостатиків, що застосовуються в онкології, і розділили їх на дві підгрупи. Першій підгрупі, контрольній, вводили фізіологічний розчин. З них 80% тварин загинуло, залишилися живими лише 20%. Тварини, яким після прийому цитостатиків з лікувальною метою вводили парентерально живе куряче яйце, залишалися живі і здорові, – всі 100%.

Про що говорять дані цього експерименту? Ні для кого не секрет, що при призначенні онкологічним хворим цитостатиків, хворі нерідко гинуть не від онкологічного процесу, а від отруєння цитостатиками. Чи винні в цьому випадку лікарі? Якщо лікар призначить недостатню дозу цитостатиків, ніякого лікувального ефекту не буде і хворий загине від хвороби. При призначенні достатньої дози може виникнути токсикоз від ліків, але зате є малий шанс витягнути хворого. Ось в таких випадках, застосувавши живе яйце, дозу цитостатиків можна збільшити без побоювання зашкодити хворому. З’являється реальний шанс, коли досить потужна доза ліків буде згубна для пухлини і в той же час організм хворого буде в безпеці. Крім цього, в повсякденному житті багато клініцистів стикаються зі всілякими отруєннями та токсикозами, де живе яйце може надати реальну повноцінну допомогу.

Візьмемо, наприклад, опікових хворих, які в багатьох випадках гинуть від всмоктування токсичних продуктів, і протиотрути, що вводяться, проведення дезінтоксикації виявляються безсилими. Але якщо в організми цих хворих посилити введенням живого яйця, то більшість хворих цілком могли б вижити. Подібних прикладів можна навести багато.
Як бачимо, одне з властивостей живого яйця ми вже визначили – це виражене посилення детоксикаційних функцій організму. Значить, живе яйце підсилює в першу чергу захисну функцію печінки і видільну систему.

Іншим експериментом, проведеним в Хімфармінституті, було опромінення тварин іонізуючим випромінюванням в апараті РУМ-17 дозою 600 рентген. Як відомо, при такому опроміненні утворюється лавина активних радикалів та інших невідновних руйнувань, які змітають «в прірву» всі наші обмінні процеси, підсумком яких є загибель організму.
Тварин розділили на дві групи і першій, контрольній, вводили внутрішньом’язово фізіологічний розчин. Всі тварини цієї групи загинули, тобто 100%-а загибель. Тварин другої групи з такою ж дозою опромінення лікували введенням білково-желткової суміші курячого яйця. З цієї групи вижили і залишилися здоровими 70% тварин.

               З цього прикладу видно, що куряче (пташине) яйце є сильним антиоксидантом.

Ось що пишуть про радикали зарубіжні фахівці.

Вільні радикали – це нестабільні молекули, які мають високу руйнівну силу, що завдають шкоди організму і руйнують людські клітини. В даний час вважається, що руйнівна діяльність вільних радикалів є одним із найсерйозніших чинників великої кількості хвороб сучасності. До них відносяться: передчасне старіння, алергії, хвороби серцево-судинної системи, рак, атеросклероз, розсіяний склероз, варикозне розширення вен, артрити, катаракта, діабет, хвороби Альцгеймера і Паркінсона, синдром хронічної втоми, запалення тканин і суглобів та багато, багато інших. Як бачимо, перелік хвороб закінчується словами «та багато, багато інших». Це означає, що даний перелік може бути збільшений ще на багато десятків захворювань. Навіть серед перерахованих багато невиліковних хвороб і в основі їх розвитку лежать некеровані вільнорадикальні реакції. І для їх ліквідації потрібні антиоксиданти, здатні нейтралізувати негативні дії радикалів і їх наслідки.
© 2008. Всі права захищено.При використанні матеріалів з сайту, посилання на правовласника(Кривонос В.І.) і джерело запозичення toksoplaz/uk обов'язкове.