Контакти

Share Button

Шановні користувачі.
Встановлення контакту, отримання консультації у лікаря Кривонос Володимира Іларіоновича тільки через ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ .

Для реєстрації необхідно натиснути посилання ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ . На сторінці “Вхід в особистий кабінет” натиснути “Реєстрація”. Заповнити поля “Ім’я та прізвище”, E-mail, і “пароль” (2 рази). При натисканні “Зареєструватися” Вам на пошту буде відправлено листа. Відкрити лист. Для закінчення реєстрації натиснути посилання в тексті листа і Вам відкриється сторінка Вашого “Особистого кабінету”. Заповнюєте вільні поля інформацією, яку вважаєте за потрібне повідомити лікарю, і натискаєте “Кабінет” на зеленій смузі з лівого боку: Ви на сторінці для повідомлень лікарю у своєму “Особистому кабінеті”.

  

Все відповіді на Ваші питання персоніфіковані, суворо конфіденційні. Інформацію, отриману в “Особистому кабінеті”, не рекомендується використовувати для самолікування.Cообщить о технической проблеме администрации сайта

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  Введите код с картинки
  captcha

  © 2008. Всі права захищено.При використанні матеріалів з сайту, посилання на правовласника(Кривонос В.І.) і джерело запозичення toksoplaz/uk обов'язкове.