Облисіння

Категорія Облисіння. Автор: admin

Інформації з цього приводу в медичній літературі вдосталь. Практично oblusenie всі пояснюють облисіння надлишком чоловічих статевих гормонів. Якщо вірити цьому, то всі, що облисіли повинні бути “нескінченними статевими гігантами “. Але, на жаль, це звичайні чоловіки, як і всі. Побачивши надлишок андрогенів та себореею, яка дає поживу безлічі всіляких мікроорганізмів і в першу чергу грибків, стверджують: ось вона причина – надлишок чоловічих статевих гормонів. Чомусь при цьому всі забувають, що медицина вже це проходила. Коли з’ясувалося, що при облітеруючих ендартеріїтах у чоловіків підвищена кількість андрогенів, запропонували навіть частково їх каструвати. Деякі, щоб врятувати свої ноги, наважувалися на такий крок. Але виявилося, навіть такі жертви не рятували від втрати кінцівок. Наведу одне образне порівняння. Можливо, не зовсім вдале, але ситуацію відображає досить точно. Уявіть: лежить туша бика і її гризе щеня. Навіть дошкільник не повірить, що щеня загризло бика. А в андрогени при облисінні чомусь вірять майже всі.

У роботах дослідників токсоплазмозу показують, як токсоплазма пригнічує роботу залоз внутрішньої секреції. Порушує саму структуру залоз, змінює навіть якість гормонів, їх кількість і співвідношення. Це в медицині називають порушенням гормонального гомеостазу, тобто рівноваги – що і проявляється у вигляді збільшення андрогенів при облисінні і ендартеріїті. Природно, такі порушення тягнуть за собою і розвиток відповідних процесів обміну, що призводить до розвитку конкретних захворювань.

У багатьох облисілих чоловіків нормальна шкіра в області чола згладженою сходинкою oblusenie переходить в атрофовану шкіру, де раніше росло волосся. Хто вивчав медицину пам’ятає: нерви, що живлять шкіру голови, піднімаючись вгору повз вушні раковини, розгалужуючись, як коріння дерева, майже переплітаються по серединній лінії. Від них нервові волокна підходять і живлять кожну клітинку шкіри. Токсоплазма, з’їдаючи мієлін на периферії у нервових волоконец, порушує іннервацію клітин. Таким чином, порушується кровопостачання, а значить доставка необхідних речовин і відведення шлаків. Це створює “місцевий рай” для процвітання мікроорганізмів. Все це разом узяте і викликає атрофію шкіри голови. Поширюючись по ходу виведених з ладу нервів, атрофія шкіри проявляється ареалом облисіння. Такий же механізм і при гніздовій плішивості. У цих місцях токсоплазма порушила нервове забезпечення шкіри.
Які ж докази, що саме токсоплазма є винуватицею облисіння? Ще в своєму домашньому пораднику, виданому в 1895 р Річард Юз при облисінні рекомендує застосування хіни . У минулому столітті проти облисіння продавався екстракт хінної кори для втирання в шкіру голови. Хіна – досить непоганий протитоксоплазмозний засіб. На самому початку випадання волосся вона давала непоганий ефект. Але при зміцненні своїх позицій паразитом, втирання екстракту в шкіру голови, хоч і давало певний ефект, але недостатній. А ось із застосуванням подібних засобів і всередину давало відмінні результати. Чому ж таке лікування не закріпилося в медицині для лікування облисіння, якщо воно настільки ефективно? Застосовуючи хіну, ніхто навіть не здогадувався, що має справу з токсоплазмою і тому не доповнював лікування призначенням всередину протипаразитарних засобів. Мало хто підкріплював зовнішнє лікування застосуванням подібних засобів і внутрішньо. Не розуміючи суті, застосовували їх неправильно. Це давало паразитам можливість виробити стійкість до цих засобыв. Вони ставали марними. Таким чином лікувальний ефект виявлявся недовготривалим. Це засмучувало і лікарів і пацієнтів.
Вельми значна в цьому плані робота Одеського дослідника І. І. Кущевого, який при лікуванні різноманітних токсоплазмозних уражень шкіри з’ясував: при повному їх виліковуванні ураження знову повертаються через 2-3-5 місяців. На жаль, цей дослідник не до кінця усвідомив підступність токсоплазми і не в повній мірі лікував хворих. Це і було причиною повернення хвороби. Вивченню токсоплазмозу я присвятив понад 40 років свого життя. Тільки в останні 10 -15 років вдалося досягти розуміння, як глибоко і грунтовно токсоплазма облаштовує під себе наш організм. Облисіння є лиш одним з численних зовнішніх проявів загального токсоплазмозного процесу. Всі вони разом узяті певною мірою відображають завойовані позиції токсоплазмою у внутрішніх середовищах і органах нашого організму. З цим твердженням можна й не погоджуватися. Але на апетиті паразитів це не відображується. І вони впевнено ведуть нас до прискореного старіння, порушуючи роботу внутрішніх органів, опорно-рухового апарату.

Медицина стверджує, що облисіння успадковується. Це є фактом. Але своєчасно проведене достатньо повноцінне протитоксоплазмозне лікування у переважної кількості чоловіків припиняє процес облисіння на довгі роки. До речі, це ж лікування запобігає випаданню волосся у жінок. І навіть, певною мірою, також відновлює шевелюру. Періодичне лікування дозволяє зберегти зачіску до старості, незважаючи на те, що батьки втрачали волосся вже в молодому віці. Виходить, що все попереднє, запропоноване для боротьби з облисінням, є лиш допоміжним. Проводити повноцінне лікування проти облисіння сьогодні є всі можливості. Думаю, що якщо базове протитоксоплазмозне лікування в розумних межах поєднувати з арсеналом засобів, які пропонуються медициною для цих цілей, то успіхи в боротьбі з облисінням будуть ще вагомішими. Рекомендую тим, хто вже звик до втрати волосся, подумати і згадати, що можна втратити і судини, і серце, і багато іншого.

березень 2010© 2008. Всі права захищено.При використанні матеріалів з сайту, посилання на правовласника(Кривонос В.І.) і джерело запозичення toksoplaz/uk обов'язкове.