Кардіосклероз: причина в мікропаразитах

Категорія: Реальний погляд на кардіосклероз. Автор: admin

Share Button

Прогресування розвитку хвороби не було у жодного пацієнта
після лікування кардіосклерозу протипаразитарними засобами.

Реальний погляд на кардіосклероз

 

Що ж відбувається насправді? Для початку – кілька прикладів лікування.
Хворий П. 62 років, завжди був міцним квітучим чоловіком злегка покращеного харчування. Облисів рано. Усе життя працював водієм. Чотири роки тому з’явилися болі в колінних суглобах. Часом біль настільки посилювалися, що майже не міг ходити. Лікування в поліклініці не допомогло, в тому числі і лікування домашніми способами. Після лікування у знахарки болі в колінах практично пройшли. Незабаром став помічати втрату сили в руках і ногах. Близько року тому став помічати болі в серці. Часом відчував серцебиття з перебоями. Діагностували кардіосклероз з нароксізмальной тахіарітмією. Лікування загальноприйнятими засобами полегшення не приносило. Втратив у вазі понад 15 кг, з’явилася задишка при ходьбі. Посилення задишки призвело до того, що без зупинки і відпочинку не міг пройти 30-50 метрів. Під час огляду обличчя, що завжди була квітучим, стало сіро-землистого кольору з запалими щоками, очі мляві, потьмяніли. АТ 110/70. Тони серця приглушені з вираженою тахиаритмиею. З огляду на дуже важке ураження серцевого м’яза для лікування кардіосклерозу було призначено послаблене протитоксоплазмозное лікування. На наступний день загальний стан, швидше колишнє, ніж краще. Трохи покращився серцевий ритм. Але з’явився розлад шлунку, що дуже турбувало хворого. І хоча хворому було роз’яснено, що організм скидає токсини від загиблих паразитів, це його не зовсім переконало. Ще через день ритм серця став дещо краще, стали чіткіші тони серця. Розлад шлунку тривав. Були враховані втрати мікроелементів та ін., Протипаразитарна терапія посилена. Через п’ять днів серцевий ритм відновився майже повністю, самопочуття і стан хворого помітно покращились. Припинився розлад шлунку. Через десять днів ритм серця правильний, тони звичайні, АТ 130/70. Через кілька місяців хворий майже набрав свою попередню вагу тіла, зміцнів, зник загальний вигляд глибоко хворої людини. Проблем із серцем немає. З’явилася сила в руках і ногах. Вільно виконує не важкі домашні роботи. Ефективність протитоксоплазмозной терапії в лікуванні кардіосклерозу очевидна.

Хворий Н. 52 років, останні п’ять років періодично проводить лікування кардіосклерозу. Турбують періодичні напади серцебиття, іноді колючі болі в серці, часом підвищується артеріальний тиск до 150/100 – 210 / 110. З плином часу, незважаючи на проведене лікування, в тому числі і в стаціонарі, стан погіршується. Шість місяців тому з’явилася стенокардія. Тиждень тому виписався зі стаціонару, але без валідолу під язиком не може і ходити. Призначено протитоксоплазмозное лікування. На четвертий день, не дивлячись на нудоту, що з’явилася, болі в серці припинилися. Після першого курсу лікування кардіосклерозу потреби в валідолі не виникало, нудоти пройшли. Після проведення 3-х курсів лікування кардіосклерозу протитоксоплазмозними засобами немає більше нападів серцебиття, самопочуття виражено покращилося. АТ в основному в межах 130/80 -150/80. Підвищення артеріального тиску пов’язує з нервовими перевантаженнями.




Що ж відбувається насправді? Чому протипаразитарні препарати зупиняють розвиток серцево-судинних захворювань?

Токсоплазма проникає в серцевий м’яз, приручає її клітини за рахунок процесу сенсибілізації не впізнавати в паразитах своїх ворогів. Природно, перебудовуючи тканини серця, нерідко токсоплазма організовує і аутоімунні процеси. В результаті чого наші захисні сили руйнують власне серце. Це дає можливість паразиту токсоплазмі безперешкодно з’їдати мієлін на нервових волоконцях м’язових клітин. Таким чином, токсоплазмі вдається ізолювати окремі клітини від підпорядкування і взаємозв’язку з центральною нервовою системою (ЦНС). Організм навіть не здогадується про трагедію. Далі паразит токсоплазма проникає в ці знеструмлені клітини і підпорядковує їх ресурс відтворенню молодих паразитів. Перенасичена токсоплазмами клітина гине і молоді особини проникають в нові клітини. Таким чином процес триває. На місці загиблих клітин утворюється рубець. Зливаючись, осередково або дифузно, ці рубці формують те, що в медицині називають кардіосклерозом. Якщо ці кардіосклеротичні поля розташовуються поблизу нервопровідних серцевих пучків і вони за таким же сценарієм пошкоджуються токсоплазмою, то виникає порушення серцевого ритму. За таким же принципом уражаються і судини, зокрема артерії, включаючи коронарні. З огляду на їх ураження порушуєьтся і їхня функція. Ось чому виникає задишка і недостатність серцевої діяльності. У деяких, в силу загрози руйнування і виснаження компенсаторних можливостей, коронарні артерії реагують ще й спазмом. Це називається стенокардією.

Які ж докази, що описаний сценарій розвитку кардіосклерозу реальність? Річард Юз показує застосування хіни при “прискорений твердий пульс, сильне серцебиття при малому пульсі, тупа пульсуючий біль в області серця”. В таких же випадках застосовується токсоплазмін. К.Г.Дорошенко (Одеса) в 60-х роках минулого століття застосовував хлорідін в групі хворих з 145 осіб для лікування кардіосклерозу на грунті хронічного токсоплазмозу. Це досить непоганий протитоксоплазмозний засіб був знятий з виробництва ще в СРСР. Зараз його виготовляють в Англії і за ліцензією в Польщі під назвою дараприм. За весь дворічний період спостереження після лікування кардіосклерозу хлорідіном ні у одного з пацієнтів не було прогресування розвитку хвороби. Такого ніколи не буває після будь-якого іншого лікування. На протязі декількох місяців у пролікованих наростала сила скорочення серцевого м’яза. Пояснюю чому: ще не загиблі, а тільки, образно кажучи, оглушені м’язові клітини самовідновилися. Це і допомогло серцевому м’язі зміцніти і ставати сильнішими.

У медичній літературі протипаразитарнм засобам хіні і її похідним, а також делагілу приписують протиаритмічні властивості. При цьому стверджується, що хіна знижує збудливість серцевого м’яза і таким чином відновлює серцевий ритм. Якби ті, хто стверджує такий механізм вміли читати, то вони б прочитали, що з незапам’ятних часів хіна застосовувалася для збудження скорочувальної сили матки при слабкості родової діяльності. Як бачимо, приписують препарату прямо протилежні властивості. Хто ж з них бреше? А брешуть ті і інші. При порушенні ритму в серці і при слабкості родової діяльності в матці хіна усуває токсоплазму. Які стверджують дію хіни при відновленні ритму пригніченням збудження нерідко нарікають, що бувають випадки, коли хіна перестає відновлювати ритм. Вони не можуть зрозуміти: неправильним застосуванням препарату вони дозволили паразиту токсоплазмі виробити стійкість до нього.

Аналогічна ситуація була після вибуху ЧАЕС – у опромінених масово падав імунітет. Його також масово відновлювали застосуванням делагіла і левамізола. Ці препарати, як і хіна, є протипаразитарними. Ці препарати дійсно відновлювали імунітет, але як виявилося ненадовго. Повторні призначення приводили до того, що препарати переставали відновлювати імунітет. При відновленні ритму і імунітету ми спостерігаємо здатність паразитів швидко виробляти стійкість. Це ставило в глухий кут шанованих фахівців, в т. ч. з професорськими званнями. А якби гарненько придивилися і подумали: з якого дива протипаразитарні засоби раптом стали імуностимуляторами? Ці препарати просто прибирали з арени токсоплазму, а неправильне їх застосування дозволило паразитам виробити до них стійкість. Спеціальні дослідження виявили, що при неправильному використанні до хлоридину токсоплазма стає стійкішою в 600 разів.
Наведених фактів достатньо, щоб переконатися – саме токсоплазма є винуватцем розвитку кардіосклерозу і атеросклерозу. Якщо у хворого з кардіосклерозом приєднується порушення серцевого ритму, а нерідко і стенокардія, то достатньо правильно підібране лікування проти токсоплазмозу має виражений ефект. Спочатку зникає стенокардія, як пізніший приєднання до патології. Далі, в залежності від стану нервопровідних пучків серцевого м’яза, відновлюється правильний серцевий ритм. Зупиняється прогресування розвитку кардіосклерозу. Цей процес нескладно виявляти періодичними обстеженнями за допомогою електрокардіограм. Якщо ж ми будемо обстежувати за допомогою баллістокардіограмм, то побачимо, що в перебігу 2-3-4 місяців скорочувальна сила серцевого м’яза буде посилюватися. Це означає, що не загиблі, а тільки оглушені м’язові клітини самовідновилися.

У будь-якої розсудливої людини, навіть без медичної освіти, виникне закономірне питання: якщо лікування проти токсоплазмозу надає такий лікувальний ефект при кардіосклерозі і воно абсолютно не впливає ні на холестерин, ні на віруси, то чому і з якою метою розвитку даної патології приписують холестеринову і вірусну природу? А цілі тут ніякої немає і не було. Коли стали бачити і розуміти, що в коронарних судинах відкладається пристінно холестерин, який заважає кровотоку, і змінюється судинна стінка, назвали це атеросклерозом. Холестерин звинуватили в тому, що він заважає кровопостачанню серцевого м’яза і в результаті він недоотримує харчування, в першу чергу кисень. Тому в ньому і розвивається рубцева тканина, іменована кардіосклерозом. Правдою в цьому є тільки те, що холестерин заважає кровотоку. Але він, як необхідний атрибут посилення імунітету, відкладається пристінно в артеріях, щоб врятувати судини від паразитів, які руйнують судинну стінку. У великих судинах і в першу чергу в аорті, крім холестерину стінка просочується ще й солями кальцію. Як відомо, кальцифікати є останньою стадією розвитку токсоплазмозного процесу. Практично у всіх літніх людей великі судини через холестерин і соли кальцію з еластичних стають як черепки. Це ще один штрих на користь токсоплазми.

В останні десятиліття усвідомлюючи, що холестеринова теорія не витримує ніякої критики, але не розуміючи що ж відбувається насправді, почали у всіх тяжких звинувачувати віруси. З холестеринового блуду кинулися в вірусний. І як бачимо, знову осоромилися. Тому що ні протихолестеринова спрямованість, ні противірусна безсилі дієво допомогти хворим. Далеко не рідкість, коли в кращих клініках, у кращих фахівців хворі іноді доліковуються до інфарктів, інсультів і навіть летального результату. У той же час лікування кардіосклерозу та інших придбаних серцевих патологій протитоксоплазмозними засобами не тільки незрівнянно краще прибирає всі прояви кардіосклерозу, а й запобігає розвитку інфарктів і інсультів. Якщо періодично правильно проводити подібне лікування, то ми уникнемо розвитку і кардіосклерозу і атеросклерозу, а значить продовжимо своє життя без пригод до глибокої старості. І проживемо роки, відпущені нам Господом Богом і генетикою предків.

червень 2013




Коментарі закриті.

© 2008. Всі права захищено.При використанні матеріалів з сайту, посилання на правовласника(Кривонос В.І.) і джерело запозичення toksoplaz/uk обов'язкове.